top of page

Sesje ciążowe
 

IMG_1740.jpg

Sesje rodzinne

Jeszcze niedawno był brzuszek, później Wasz świat wywrócił się do góry nogami a później macie wrażenie jakby to było wczoraj… Dziś Wasze dziecko biega, skacze, a może nawet chodzi do szkoły. Tak szybko ten czas ucieka...

Sesja rodzinna to najlepszy sposób na zatrzymanie chwil, a poniżej przeczytaj jak niewiele czasu trzeba poświęcić, żeby zachować Wasze szczęście na zdjęciach.

_MG_1354.jpg

Sesja Mini

5 najlepszych ujęć z sesji - przekazane 

drogą mailową w formie cyfrowej

• sesja około 45 min.

• dodatkowe ujęcie - 75 zł

Grażyna (69).jpg

Standard

10 najlepszych ujęć z sesji 

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pliki do pobrania w formie cyfrowej

• sesja około 1h

• dodatkowe ujęcie - 60 zł

Pola i Igor (12).jpg

Premium

15 najlepszych ujęć z sesji 

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pendrive ze zdjęciami 

obraz 40x60 cm
   lub książka15x15 cm (+100 zł)

• sesja około 1,5h

• dodatkowe ujęcie - 50 zł

CO SKŁADA SIĘ NA CENĘ SESJI?

Profesjonalnie wykonana usługa fotograficzna, na najlepszej jakości sprzęcie fotograficznym. Moja wiedza i doświadczenie potwierdzona licznymi certyfikatami. Dokładna selekcja zdjęć, tak by każde ujęcie było wyjątkowe. Profesjonalna obróbka oraz staranny retusz zdjęć. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, zapewniam bogatą garderobę. Odbitki, albumy i obrazy zamawiam z najlepszej na rynku firmy introligatorskiej, tak by Wasze wspomnienia cieszyły przez wiele, wiele lat.

 

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ SESJĘ RODZINNĄ?

Dla siebie i dla dzieci. Po to żeby widzieć jak się zmienialiście w upływie lat.

Robicie mnóstwo zdjęć telefonem i nigdy do nich nie wracacie wcale ich nie wywołujecie, a mało kto z Was czasem je zgra na dysk. Te zdjęcia posiadacie ale nic z nimi nie robicie. Warto pomyśleć o profesjonalnej sesji rodzinnej, a ja zadbam żebyście dostali albumy, wydruki do ręki, żeby zdjęcia zdobiły ściany waszych domów. Dzięki temu możecie wrócić myślą do tego dnia.

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA?

Każdą sesję umawiam indywidualnie. Zależnie od pory roku szukam najpiękniejszych miejsc w Rybniku i okolicy. Sezonowo odbywają się sesje w lawendzie, makach, słonecznikach, zbożu oraz sesje świąteczne w studio. Jeśli marzy Wam się jakaś konkretna sceneria, zapytajcie o termin wykonywania danej sesji ;) 
 

JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Bardzo ważnym elementem jest ubiór który musi być wygodny ale i spójny. Do wszystkich sesji podchodzę indywidualnie i wspólnie ustalamy garderobę. Nie mniej jednak są standardy które możemy wykorzystać :

U pań sprawdzą się, zwiewne sukienki, lniane ubrania. U panów materiałowe spodnie (nie dżinsy), biała koszula itp. Ale najważniejszym czynnikiem jest pora roku, inaczej ubierzecie się na sesję latem a inaczej jesienią. Wszystko to ustalamy indywidualnie. Możecie również skorzystać z mojej garderoby dla dzieci i mam.

ILE CZEKA SIĘ NA ZDJĘCIA Z SESJI?

W ciągu tygodnia od sesji otrzymujecie ode mnie galerię internetową ze zdjęciami do wyboru. Następnie w ciągu 4-6 tygodni od Waszego wyboru otrzymacie gotowe zdjęcia.

bottom of page