top of page
raw (196)-2.jpg

Sesja narzeczeńska

Chcecie uwiecznić swoją miłość? Sesja narzeczeńska to świetny sposób, aby to zrobić i ja chętnie Wam w tym pomogę.

Sesje narzeczeńskie, czyli przedślubne są dziś w modzie. Jedni decydują się na sesję narzeczeńską dlatego, że po prostu chcą mieć fajne zdjęcia, które upamiętniają okres narzeczeństwa, a inni z bardziej praktycznych powodów jak np. prezent dla rodziców w ramach podziękowań na weselu. Zdecydowana większość par młodych, których interesuje fotografia ślubna w moim wykonaniu jest także zdecydowana na udział w sesji narzeczeńskiej.

Ja traktuję sesję sesje narzeczeńskie jako szansę na poznanie się z moimi klientami. Dzięki temu w dniu ślubu nie jestem już zupełnie obcym człowiekiem dla Pary Młodej, a kimś komu można trochę bardziej zaufać i dać się pięknie sfotografować ;)

Aurelia i Artur 42.jpg

Sesja Mini

5 najlepszych ujęć z sesji - przekazane 

drogą mailową w formie cyfrowej

• sesja około 45 min.

Dagmara&Kacper (54) — Odzyskano.jpg

Standard

10 najlepszych ujęć z sesji 

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pliki do pobrania w formie cyfrowej

• sesja około 1h

Marta (39).jpg

Premium

20 najlepszych ujęć z sesji 

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pendrive ze zdjęciami 

• sesja około 1,5h

CO SKŁADA SIĘ NA CENĘ SESJI?

Profesjonalnie wykonana usługa fotograficzna, na najlepszej jakości sprzęcie fotograficznym. Moja wiedza i doświadczenie potwierdzona licznymi certyfikatami. Dokładna selekcja zdjęć, tak by każde ujęcie było wyjątkowe. Profesjonalna obróbka oraz staranny retusz zdjęć. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, zapewniam bogatą garderobę. Odbitki, albumy i obrazy zamawiam z najlepszej na rynku firmy introligatorskiej, tak by Wasze wspomnienia cieszyły przez wiele, wiele lat.

 

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ SESJĘ NARZECZEŃSKĄ?

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej to świetny trening przed sesją ślubną, a sesja narzeczeńska jest świetną okazją, aby lepiej poznać się z fotografem. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej idealnie nadają się na prezent dla rodziców, na personalizowane zaproszenia, czy dekorację sali weselnej.

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA?

Każdą sesję umawiam indywidualnie. Zależnie od pory roku szukam najpiękniejszych miejsc w Rybniku i okolicy. Sezonowo odbywają się sesje w lawendzie, makach, słonecznikach, zbożu oraz sesje świąteczne w studio. Jeśli marzy Wam się jakaś konkretna sceneria, zapytajcie o termin wykonywania danej sesji ;) 
 

JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Bardzo ważnym elementem jest ubiór który musi być wygodny ale i spójny. Do wszystkich sesji podchodzę indywidualnie i wspólnie ustalamy garderobę. Nie mniej jednak są standardy które możemy wykorzystać :

U pań sprawdzą się, zwiewne sukienki, lniane ubrania. U panów materiałowe spodnie (nie dżinsy), biała koszula itp. Ale najważniejszym czynnikiem jest pora roku, inaczej ubierzecie się na sesję latem a inaczej jesienią.

ILE CZEKA SIĘ NA ZDJĘCIA Z SESJI?

W ciągu tygodnia od sesji otrzymujecie ode mnie galerię internetową ze zdjęciami do wyboru. Następnie w ciągu 4-6 tygodni od Waszego wyboru otrzymacie gotowe zdjęcia.

bottom of page