top of page
IMG_0712.jpg

Sesja kobieca

Kobieca sesja sensualna to w dzisiejszych czasach jeden z najlepszych sposobów wyrażenia siebie. Dla mnie jako fotografa, to artystyczne dzieło, które pokazuje piękno, którego czasem na co dzień nie dostrzegamy. Sesja pomaga podbudować swoją pewność siebie. Fotografia kobieca będzie zarówno doskonałym pomysłem na prezent dla siebie samej, a zdjęcia świetnie sprawdzą się jako upominek dla kogoś bliskiego. 

IMG_2327.jpg

Sesja Mini

5 najlepszych ujęć z sesji - przekazane 

drogą mailową w formie cyfrowej

• do wyboru 2 stylizacje z mojej garderoby

• sesja w studio lub w plenerze

warsztaty (200).jpg

Standard

10 najlepszych ujęć z sesji 

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pliki do pobrania w formie cyfrowej

• do wyboru 3 stylizacje z mojej garderoby

• sesja w studio lub w plenerze

IMG_7927.jpg

Premium

15 najlepszych ujęć z sesji 

• profesjonalny makijaż 

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pendrive ze zdjęciami 

• do wyboru 4 stylizacje z mojej garderoby

• sesja w studio lub/i w plenerze

Cudowny makijaż do moich sesji wykonuje najlepsza - Kasia Zimny:

CO SKŁADA SIĘ NA CENĘ SESJI?

Profesjonalnie wykonana usługa fotograficzna, na najlepszej jakości sprzęcie fotograficznym. Moja wiedza i doświadczenie potwierdzona licznymi certyfikatami. Dokładna selekcja zdjęć, tak by każde ujęcie było wyjątkowe. Profesjonalna obróbka oraz staranny retusz zdjęć. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, zapewniam bogatą garderobę. Odbitki, albumy i obrazy zamawiam z najlepszej na rynku firmy introligatorskiej, tak by Wasze wspomnienia cieszyły przez wiele, wiele lat.

 

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA CIĄŻOWA?

Sesje kobiece wykonuję w studio i w plenerze. Daję Ci swobodę wyboru- możesz postawić tylko na jedną opcję lub połączyć je ze sobą. To zależy od Ciebie i Twoich preferencji.

 

JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Decydując się na sesję ciążową u mnie nie musisz martwić się o swoją garderobę. W studio czeka na Ciebie wiele sukni i body do sesji, mam szeroką paletę dodatków. Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie z Twojej strony. Żadna, nawet najpiękniejsza kreacja nie będzie tak zachwycająca, nie mając odpowiedniej oprawy. Proszę Cię, zadbaj o fryzurę i makijaż fotograficzny. Zawsze polecam najlepszych, profesjonalnych specjalistów, fryzjerów i wizażystów, którzy zadbają o Ciebie i przygotują  do sesji fotograficznej. Nie pomijaj tego kroku. Oprócz tego, że profesjonalny makijaż będzie wyglądać pięknie, będzie również długotrwały. Nie zapominaj o innym, chyba najważniejszym aspekcie: pomalowana przez profesjonalistę poczujesz się dopieszczona, zadbana, a to przełoży się na komfort pracy przed moim obiektywem. 
 

ILE TRWA SESJA KOBIECA?

W zależności od Twojego wyboru, czas trwania sesji jest różny, ale staram się, by nie przekraczał dwóch godzin. Wszystko zależy od pakietu, który wybierzesz.
 

ILE SIĘ CZEKA NA ZDJĘCIA Z SESJI?

W ciągu tygodnia od sesji otrzymujecie ode mnie galerię internetową ze zdjęciami do wyboru. Następnie w ciągu 4-6 tygodni od Waszego wyboru otrzymacie gotowe zdjęcia.

bottom of page