top of page

Sesja noworodkowa Rybnik Żory Jastrzębie Wodzisław Racibórz Gliwice Śląsk

IMG_3175.jpg

Sesje
noworodkowe

Nikt tak jak kobieta nie potrafi wczuć się w emocje towarzyszące oczekiwaniu na narodziny dziecka i jego pojawieniu się na świecie. Mam na imię Karolina i to ja - doświadczony fotograf, a prywatnie mama dwóch cudownych chłopców mogę wykonać Waszą pamiątkową sesję.

Sesje z dziećmi – tymi w brzuchu mamy i na rękach rodziców- to przede wszystkim radość, wzruszenie, często niedowierzanie. Właśnie to staram się uchwycić w moich zdjęciach. Czas mija nieubłaganie, dlatego warto jak najszybciej zatrzymać te wyjątkowe chwile, by móc do nich wracać w kolejnych etapach życia.

Uważam, że zdjęcia noworodkowe warto zrobić jak najwcześniej- nie tylko żeby uchwycić „świeżość” nowego życia, ale również wykorzystać naturalne zachowania maleństwa. Zwykle do 2 tygodnia życia noworodki lubią dużo spać, a śpiący dzidziuś to najlepszy model!

IMG_9665.jpg

Sesja Mini

5 najlepszych ujęć z sesji - przekazane 

drogą mailową w formie cyfrowej

2-3 stylizacje (rodzinna oraz na bean bagu)

• sesja około 2h

• dodatkowe ujęcie 100 zł

IMG_6028.jpg

Brzuszek+Maluszek Standard

10+10 najlepszych ujęć z każdej sesji 

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pliki do pobrania w formie cyfrowej

• do wyboru 3 stylizacje z mojej garderoby na sesji ciążowej i 4-8 stylizacji na sesji noworodkowej

• sesja ciążowa w studio lub w plenerze

IMG_7886.jpg

Standard

10 najlepszych ujęć z sesji 

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pliki do pobrania w formie cyfrowej

• do wyboru 4-5 stylizacji 

• sesja około 3h

• dodatkowe ujęcie 80 zł

IMG_6879.jpg

Brzuszek+Maluszek Premium

15+15 najlepszych ujęć z każdej sesji 

• profesjonalny makijaż i fryzura na sesji ciążowej

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pendrive ze zdjęciami 

• ekskluzywna FotoKsiążka w cenie

• do wyboru 4 stylizacje z mojej garderoby na sesji ciążowej i 6-10 stylizacji na sesji noworodkowej

• sesja ciążowa w studio lub/i w plenerze

IMG_8125.jpg

Premium

15 najlepszych ujęć z sesji 

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pendrive ze zdjęciami 

FotoObraz na płótnie 40x60 cm

• do wyboru 6-10 stylizacji 

• sesja około 4h

• dodatkowe ujęcie 60 zł

CO SKŁADA SIĘ NA CENĘ SESJI?

Profesjonalnie wykonana usługa fotograficzna, na najlepszej jakości sprzęcie fotograficznym. Moja wiedza i doświadczenie potwierdzona licznymi certyfikatami. Dokładna selekcja zdjęć, tak by każde ujęcie było wyjątkowe. Profesjonalna obróbka oraz staranny retusz zdjęć. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, zapewniam bogatą garderobę. Odbitki, albumy i obrazy zamawiam z najlepszej na rynku firmy introligatorskiej, tak by Wasze wspomnienia cieszyły przez wiele, wiele lat.

 

KIEDY ZAREZERWOWAĆ NOWORODKOWĄ?

Na sesję noworodkową najlepiej jest umówić się będąc jeszcze w ciąży. Datę sesji rezerwujemy na planowany termin porodu. Niektóre dzieci przychodzą na świat +/- dwa tygodnie przed planowanym terminem rozwiązania. W ciągu 2 dni po narodzinach proszę o kontakt telefoniczny i wtedy ustalamy dokładny dzień sesji noworodkowej ( Pozdrawiam tych którzy wysyłają zdjęcia z porodówki).
 

DO KIEDY NAJLEPIEJ WYKONAĆ SESJĘ NOWORODKOWĄ?

Sesję noworodkową najlepiej jest wykonać w ciągu 14 dni od narodzin dziecka, noworodek przez pierwsze 2 tygodnie bardzo dużo śpi, sen jest głęboki i spokojny, co umożliwi mi układanie go w bezpieczne pozycje. Po dwóch tygodniach mogą pojawić się kolki i będzie bardziej ciekawy świata co automatycznie wyklucza sen, dlatego ważne jest żebyście zgłosili się do mnie odpowiednio wcześniej.

Wyjątkami są wcześniaki, dla których sesja noworodkowa może odbyć się nawet po okresie 14 dni od narodzin, ale sugeruję indywidualne konsultacje ze mną.

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA NOWORODKOWA?

Sesja noworodkowa odbywa się w moim studio, gdzie wszystko jest specjalnie przygotowane dla dziecka i rodziców. 
 

JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Rekwizyty do sesji noworodkowej takie jak, misy, kosze, łóżeczka, kocyki, owijki, ubranka, czapeczki, wianki, suknie dla mamy i inne dodatki są dostępne w moim studio.

Wy powinniście ze sobą zabrać minimum 10 pieluszek, mokre chusteczki lub waciki, pieluszkę do otulania. Dla siebie do zdjęć wspólnych najlepiej zabrać jednolite ubrania w kolorze czarnym, białym, cielistym.

Ale najważniejsze żebyście zabrali ze sobą spokój i nie stresowali się sesją, wielu rodziców ufa mi w 100 % i na sesji odpoczywają, a ja wtedy tworzę moją magię. Ważne żebyście na sesję noworodkową ubrali się wygodnie, bo w studio będzie ciepło ponieważ pomieszczenie jest nagrzane żeby noworodek smacznie spał.

ILE TRWA SESJA NOWORODKOWA I JAK WYGLĄDA ?

Na sesję najczęściej umawiam się przed południem. W większości przypadków sesja noworodkowa trwa od 2-4 godziny, ale zdarzają się przypadki które mogą potrwać nawet dłużej niż 4 godziny. Wszystko zależy od snu dziecka. Na sesji jest czas na karmienie, przewijanie, tulenie, wszystko odbywa się w rytm noworodka, ponieważ to on decyduje o przebiegu sesji, ale mam swoje techniki pracy żeby sesja przebiegła bezpiecznie, sprawnie i bez zbędnego pośpiechu.

CZY W SESJI NOWORODKOWEJ MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ RODZEŃSTWO?

Zdjęcia wspólne są bardzo ważnym elementem sesji i na nie bardzo zwracam uwagę, żebyście byli na nich w komplecie. Dlatego jeśli jest starsze rodzeństwo jak najbardziej może wziąć udział w sesji. Jeśli jest duża różnica wieku, dzieci współpracują, z młodszymi mam więcej pracy, ale to kwestia dobrej organizacji.

ILE SIĘ CZEKA NA ZDJĘCIA Z SESJI NOWORODKOWEJ?

W ciągu tygodnia od sesji otrzymujecie ode mnie galerię internetową ze zdjęciami do wyboru. Następnie w ciągu 4-6 tygodni od Waszego wyboru otrzymacie gotowe zdjęcia.

bottom of page