top of page
Gosia (393).jpg

Sesje biznesowe
i portrety artystyczne

Sesja biznesowa to w dzisiejszych czasach obowiązkowy punkt dla każdego przedsiębiorcy. Pozwala pokazać się potencjalnym klientom, zyskać ich zaufanie oraz pewność siebie. Natomiast fotografia artystyczna, to ponadczasowa pamiątka, a zdjęcia świetnie sprawdzą się jako upominek dla kogoś bliskiego. 

warsztaty (74).jpg

Jeden portret

1 najlepsze ujęcie z sesji - przekazane 

drogą mailową w formie cyfrowej

• wydruk w formacie A4 na papierze jedwabnym

• profesjonalny retusz uwzgledniający wszystkie życzenia klienta

IMG_0767.jpg

Dwa portrety

2 najlepsze ujęcia z sesji - przekazane 

drogą mailową w formie cyfrowej

• wydruki w formacie A4 na papierze jedwabnym

• profesjonalny retusz uwzgledniający wszystkie życzenia klienta

IMG_9938a.jpg

Pakiet 5 portretów

• 5 najlepszych ujęć z sesji - przekazane 

drogą mailową w formie cyfrowej

• wydruki w formacie A4 na papierze jedwabnym

• profesjonalny retusz uwzgledniający wszystkie życzenia klienta

Cudowny makijaż oraz fryzurę do moich sesji wykonuje najlepsza - Kasia Zimny:

CO SKŁADA SIĘ NA CENĘ SESJI?

Profesjonalnie wykonana usługa fotograficzna, na najlepszej jakości sprzęcie fotograficznym. Moja wiedza i doświadczenie potwierdzona licznymi certyfikatami. Dokładna selekcja zdjęć, tak by każde ujęcie było wyjątkowe. Profesjonalna obróbka oraz staranny retusz zdjęć. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, zapewniam bogatą garderobę. Odbitki, albumy i obrazy zamawiam z najlepszej na rynku firmy introligatorskiej, tak by Wasze wspomnienia cieszyły przez wiele, wiele lat.

 

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA?

Sesje wykonuję w moim studio w Rybniku przy ulicy Gliwickiej 241.
 

JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Decydując się na sesję u mnie nie musisz martwić się o swoją garderobę. W studio czeka na Ciebie wiele sukni i body do sesji, mam szeroką paletę dodatków. Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie z Twojej strony. Żadna, nawet najpiękniejsza kreacja nie będzie tak zachwycająca, nie mając odpowiedniej oprawy. Proszę Cię, zadbaj o fryzurę i makijaż fotograficzny. Zawsze polecam najlepszych, profesjonalnych specjalistów, fryzjerów i wizażystów, którzy zadbają o Ciebie i przygotują  do sesji fotograficznej. Nie pomijaj tego kroku. Oprócz tego, że profesjonalny makijaż będzie wyglądać pięknie, będzie również długotrwały. Nie zapominaj o innym, chyba najważniejszym aspekcie: pomalowana przez profesjonalistę poczujesz się dopieszczona, zadbana, a to przełoży się na komfort pracy przed moim obiektywem. 
 

ILE TRWA SESJA?

W zależności od Twojego wyboru, czas trwania sesji jest różny, ale staram się, by nie przekraczał godziny. Wszystko zależy od pakietu, który wybierzesz. W fotografii artystycznej i biznesowej bardziej czasochłonna część odbywa się po mojej stronie - w komputerze ;)
 

ILE SIĘ CZEKA NA ZDJĘCIA Z SESJI?

W ciągu tygodnia od sesji otrzymujecie ode mnie galerię internetową ze zdjęciami do wyboru. Następnie w ciągu 4-6 tygodni od Waszego wyboru otrzymacie gotowe zdjęcia.

bottom of page