top of page
IMG_0556.jpg

Sesje ciążowe 

Sesja ciążowa jest wspaniałą pamiątka dla Was, a w przyszłości również dla Waszego dziecka. Jeszcze nie zdajecie sobie z tego sprawy, że Wasze dziecko z przyjemnością i ciekawością będzie wracać do tych zdjęć. Osobiście bardzo ciekawi mnie, jak wyglądała moja mama w ciąży, ale niestety nie ma żadnej fotografii, żadnej namacalnej pamiątki z tego wyjątkowego czasu. „Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy”. Każda ciąża, każde dziecko różni się od siebie. Dlatego u mnie na sesji zatrzymacie ten cudowny czas w kadrach, którymi będziecie z przyjemnością dzielić się z całym światem.

IMG_4696.jpg

Sesja Mini

5 najlepszych ujęć z sesji - przekazane 

 w formie cyfrowej do pobrania

• do wyboru 2 stylizacje z mojej garderoby

• sesja w studio lub w plenerze

• dodatkowe ujęcie 100 zł

IMG_3352.jpg

Brzuszek+Maluszek
Standard

10+10 najlepszych ujęć z każdej sesji 

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pliki do pobrania w formie cyfrowej

• do wyboru 3 stylizacje z mojej garderoby na sesji ciążowej i 4-5 stylizacji na sesji noworodkowej

• sesja ciążowa w studio lub w plenerze

IMG_1619.jpg

Standard

10 najlepszych ujęć z sesji 

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pliki do pobrania w formie cyfrowej

• do wyboru 3 stylizacje z mojej garderoby

• sesja w studio lub w plenerze

• dodatkowe ujęcie 80 zł

IMG_6879.jpg

Brzuszek+Maluszek
Premium

15+15 najlepszych ujęć z każdej sesji 

• profesjonalny makijaż i fryzura 
na sesji ciążowej

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pendrive ze zdjęciami 

• ekskluzywna FotoKsiążka w cenie

• do wyboru 5 stylizacji z mojej garderoby na sesji ciążowej i 6-8 stylizacji na sesji noworodkowej

• sesja ciążowa w studio lub/i w plenerze

IMG_3598.jpg

Premium

15 najlepszych ujęć z sesji 

• profesjonalny makijaż i fryzura

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pendrive ze zdjęciami 

• do wyboru 5 stylizacji z mojej garderoby

• sesja w studio lub/i w plenerze

• dodatkowe ujęcie 60 zł

Cudowny makijaż do moich sesji wykonuje najlepsza - Kasia Zimny:

CO SKŁADA SIĘ NA CENĘ SESJI?

Profesjonalnie wykonana usługa fotograficzna, na najlepszej jakości sprzęcie fotograficznym. Moja wiedza i doświadczenie potwierdzona licznymi certyfikatami. Dokładna selekcja zdjęć, tak by każde ujęcie było wyjątkowe. Profesjonalna obróbka oraz staranny retusz zdjęć. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, zapewniam bogatą garderobę. Odbitki, albumy i obrazy zamawiam z najlepszej na rynku firmy introligatorskiej, tak by Wasze wspomnienia cieszyły przez wiele, wiele lat.

 

KIEDY ZAREZERWOWAĆ I WYKONAĆ SESJĘ CIĄŻOWĄ?

Najbezpieczniej zarezerwować termin sesji ciążowej podczas trwania ciąży, z miesięcznym wyprzedzeniem. Najlepiej wykonać ją od 28-34 tygodnia. To czas, gdy Ty i Twoje maleństwo będziecie bezpieczni, a  Twoje samopoczucie pozwoli Ci na spędzenie miłego czasu ze mną na sesji zdjęciowej. Wciąż będziesz miała siłę na pozowanie i będziesz czuła się  komfortowo. Twoje ciało również zaprezentuje się najpiękniej- brzuszek będzie wciąż wysoko i wspaniale nam zapozuje. Zdarza się że dziecko przychodzi na świat przed planowanym terminem, dlatego nie odkładaj sesji na ostatnią chwilę.

 

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA CIĄŻOWA?

Sesje ciążowe wykonuję w studio i w plenerze. Daję Ci swobodę wyboru- możesz postawić tylko na jedną opcję lub połączyć je ze sobą. To zależy od Ciebie i Twoich preferencji.
 

SESJA CIĄŻOWA W STUDIO

Sesja w studio zapewnia wam maksimum prywatności i intymności, a odpowiedni nastrój i minimalizm w dodatkach sprawia, że cała uwaga jest skupiona na Was. Zazwyczaj wykonuję zdjęcia boho na łóżku i pozowane na tłach. Warunki studyjne pozwalają także na większą swobodę w odsłanianiu ciała przyszłej mamy. Jako kobieta wiem, jak trudno przychodzi akceptować zmiany we własnym organizmie. Intymne sesje zdjęciowe pozwalają odkryć całe piękno kształtów mamy i podkreślić je w smaczny, niewulgarny sposób. Coraz więcej pań decyduje się na ten rodzaj zdjęć, pragnąc zatrzymać w kadrze wyjątkowość tych chwil. Uwierzcie mi na słowo, szybko tęskni się za ciążowym brzuszkiem.
 

SESJA CIĄŻOWA W PLENERZE

Sesję ciążową w plenerze wykonuję w urokliwej okolicy wokół mojego studia, chociaż zdarzają się wyjątki na Wasze prośby. Nie straszna mi pora roku. Jest to tylko kwestia odpowiedniego przygotowania się, szczególnie jeśli chodzi o zimowe sesje ciążowe. Wykorzystuję piękno natury, jej kolory, kształty, z chęcią zabieram Was w nietypowe miejsca, chociażby do hodowli alpak. Jestem osobą elastyczną, otwartą na propozycje.
 

JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Decydując się na sesję ciążową u mnie nie musisz martwić się o swoją garderobę. W studio czeka na Ciebie wiele sukni i body do sesji ciążowych, mam szeroką paletę dodatków. Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie z Twojej strony. Żadna, nawet najpiękniejsza kreacja nie będzie tak zachwycająca, nie mając odpowiedniej oprawy. Proszę Cię, zadbaj o fryzurę i makijaż fotograficzny. Zawsze polecam najlepszych, profesjonalnych specjalistów, fryzjerów i wizażystów, którzy zadbają o Ciebie i przygotują  do sesji fotograficznej. Nie pomijaj tego kroku. Oprócz tego, że profesjonalny makijaż będzie wyglądać pięknie, będzie również długotrwały. Nie zapominaj o innym, chyba najważniejszym aspekcie: pomalowana przez profesjonalistę poczujesz się dopieszczona, zadbana, a to przełoży się na komfort pracy przed moim obiektywem. Dodatkowo możesz wybrać wianki z mojej kolekcji.

Jeśli decydujesz się na sesję plenerową jesienią lub zimą, podpowiem dokładnie jak przygotować się, by maksymalnie ochronić Ciebie i dziecko przed zimnem. Nie martw się, nie zmarzniecie ze mną.
 

ILE TRWA SESJA CIĄŻOWA?

W zależności od Twojego wyboru, czas trwania sesji jest różny, ale staram się, by nie przekraczał dwóch godzin. Wszystko zależy od pakietu, który wybierzecie i ilości osób na sesji.
 

CZY NA SESJĘ CIĄŻOWĄ MOGĘ ZABRAĆ MĘŻA I DZIECKO?

Sesja ciążowa to bardzo ważny moment w Waszym życiu, dlatego ważne jest, żebyście wzięli w niej udział całą rodziną. Nie wiesz w co ubrać męża lub dzieci? Nie martw się, udzielę Ci wszelkich informacji, podpowiem, co dobrać. Najpiękniejszy obrazek to spójny obrazek.
 

ILE SIĘ CZEKA NA ZDJĘCIA Z SESJI CIĄŻOWEJ?

W ciągu tygodnia od sesji otrzymujecie ode mnie galerię internetową ze zdjęciami do wyboru. Następnie w ciągu 4-6 tygodni od Waszego wyboru otrzymacie gotowe zdjęcia.

bottom of page