top of page
IMG_4725.jpg

Sesje roczkowe               
Sesje urodzinowe

Jeszcze niedawno był brzuszek, później Wasz świat wywrócił się do góry nogami a później macie wrażenie jakby to było wczoraj… Dziś Wasze dziecko stawia pierwsze kroki, mówi "mama" i "tata", ma pierwsze ząbki. Tak szybko ten czas ucieka...

Sesja urodzinowa, to najlepszy sposób na zatrzymanie chwil, a ja zadbam o to w odpowiedni sposób. Wasze maluszki będą wspaniale bawić się na swojej jubileuszowej sesji.

IMG_9388.jpg

Sesja Mini

5 najlepszych ujęć z sesji - przekazane 

drogą mailową w formie cyfrowej

• dekoracje w cenie

• sesja około 45 min.

• dodatkowe ujęcie 75 zł

Łucja (270)...jpg

Smash&Splash

10 najlepszych ujęć z sesji 

• w cenie dekoracje, pyszny tort i kąpiel

odbitki na papierze jedwabnym

oraz pendrive ze zdjęciami 

• sesja około 1-1,5h

• dodatkowe ujęcie 50 zł

Słodkości do sesji dostarcza mi Arti Torti. Polecam serdecznie - najlepsza jakość  

CO SKŁADA SIĘ NA CENĘ SESJI?

Profesjonalnie wykonana usługa fotograficzna, na najlepszej jakości sprzęcie fotograficznym. Moja wiedza i doświadczenie potwierdzona licznymi certyfikatami. Dokładna selekcja zdjęć, tak by każde ujęcie było wyjątkowe. Profesjonalna obróbka oraz staranny retusz zdjęć. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, zapewniam bogatą garderobę. Odbitki, albumy i obrazy zamawiam z najlepszej na rynku firmy introligatorskiej, tak by Wasze wspomnienia cieszyły przez wiele, wiele lat.

 

KIEDY ZAREZERWOWAĆ I WYKONAĆ SESJĘ URODZINOWĄ?

Na sesję roczkową lub na kolejne urodziny najlepiej jest umówić się przynajmniej miesiąc przed planowaną uroczystością. Macie pewność, że zdjęcia będą gotowe na przyjęcie (często rodzice dają zdjęcia w prezencie gościom). Termin należy zamówić około miesiąc wcześniej.
 

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA URODZINOWA?

Sesja stylizowana ze wszystkimi dekoracjami odbywa się w moim studio, gdzie wszystko jest specjalnie przygotowane dla dziecka i rodziców. 
 

JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Wszystkie niezbędne dekoracje są dostępne w moim studio. Posiadam również sporo ubranek dla dzieci na roczek oraz ubrania dla starszych dzieci. Możecie zabrać swoje propozycje po wcześniejszej konsultacji. Rodzicom polecam do zdjęć rodzinnych klasykę: biel, beż, spójne, jasne pasujące do siebie stylizacje.

CZY W SESJI MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ RODZEŃSTWO?

Zdjęcia wspólne są bardzo ważnym elementem sesji i na nie bardzo zwracam uwagę, żebyście byli na nich w komplecie. Dlatego jeśli jest starsze rodzeństwo jak najbardziej może wziąć udział w sesji. Jeśli jest duża różnica wieku, dzieci współpracują, z młodszymi mam więcej pracy, ale to kwestia dobrej organizacji.

ILE SIĘ CZEKA NA ZDJĘCIA Z SESJI URODZINOWEJ?

W ciągu tygodnia od sesji otrzymujecie ode mnie galerię internetową ze zdjęciami do wyboru. Następnie w ciągu 4-6 tygodni od Waszego wyboru otrzymacie gotowe zdjęcia.

bottom of page