top of page
IMG_5855.jpg

Święta Bożego Narodzenia, to najbardziej magiczny czas w roku. Nie bez powodu sesje świąteczne są najbardziej rozchwytywanymi wśród moich klientów. Jest to cudowny sposób na zatrzymanie chwil, które tak szybko uciekają...

IMG_5728.jpg

Sesja Podstawowa

5 najlepszych ujęć z sesji

              - do pobrania z serwera

• e-kartka świąteczna

• sesja około 30 min.

     *dla stałych klientów 1 ujęcie gratis

     ** dodatkowe ujęcie ponad pakiet 60 zł

kliknij, aby zarezerwować 

IMG_5919.jpg

Pakiet Premium

10 najlepszych ujęć z sesji

              - do pobrania z serwera

odbitki na papierze jedwabnym  

• e-kartka świąteczna

• sesja około 45 min

     *dla stałych klientów 2 ujęcia gratis

     ** dodatkowe ujęcie ponad pakiet 50 zł

kliknij, aby zarezerwować 

CO SKŁADA SIĘ NA CENĘ SESJI?

Profesjonalnie wykonana usługa fotograficzna, na najlepszej jakości sprzęcie fotograficznym. Moja wiedza i doświadczenie potwierdzona licznymi certyfikatami. Dokładna selekcja zdjęć, tak by każde ujęcie było wyjątkowe. Profesjonalna obróbka oraz staranny retusz zdjęć. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, zapewniam bogatą garderobę. Odbitki, albumy i obrazy zamawiam z najlepszej na rynku firmy introligatorskiej, tak by Wasze wspomnienia cieszyły przez wiele, wiele lat.
W tym roku cena zmienia się co miesiąc, żeby zachęcić Was do nieodkładania rezerwacji na ostatnią chwilę ;)

 

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ SESJĘ RODZINNĄ?

Dla siebie i dla dzieci. Po to żeby widzieć jak się zmienialiście w upływie lat.

Robicie mnóstwo zdjęć telefonem i nigdy do nich nie wracacie wcale ich nie wywołujecie, a mało kto z Was czasem je zgra na dysk. Te zdjęcia posiadacie, ale nic z nimi nie robicie. Warto pomyśleć o profesjonalnej sesji rodzinnej, a ja zadbam żebyście dostali albumy, wydruki do ręki, żeby zdjęcia zdobiły ściany waszych domów. Dzięki temu możecie wrócić myślą do tego dnia.

 

GDZIE i KIEDY ODBYWA SIĘ SESJA?

Sesje świąteczne odbywają się w moim studio w Rybniku (centrum) przy ulicy Sobieskiego 21. Adres znajdziecie również na google map i na mojej stronie oraz fanpage na Facebooku. Terminy sesji to listopadowe weekendy (indywidualnie w tygodniu). Nie robię sesji świątecznych w grudniu! Nie ma możliwości zdążyć wtedy przed świętami.
 

JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Bardzo ważnym elementem jest ubiór, który musi być wygodny, ale i spójny. Na sesje świąteczne proszę o ubiór w kolorach: czerwonym, bordowym, granatowym, ciemnozielonym, białym, szarym lub błękitnym. U panów materiałowe spodnie (nie dżinsy), biała koszula. Panie powinny ubrać sukienki lub spódnice i koszulę (najlepiej rozkloszowane, żeby nie krępować ruchów. Ja ze swojej strony zapewniam garderobę -  zestawy sukienek dla dziewcząt i mam oraz koszul i spodni dla chłopców, a dla panów muszki do scenki rodzinnej pierniczkowej czerwone, do scenki glamour błękitne.

ILE CZEKA SIĘ NA ZDJĘCIA Z SESJI?

W ciągu kilku dni od sesji otrzymujecie ode mnie galerię internetową ze zdjęciami do wyboru. Następnie w ciągu 3-4 tygodni od Waszego wyboru otrzymacie gotowe zdjęcia oraz w przypadku pakietu z odbitkami to kolejny tydzień roboczy. 

bottom of page